فیلم ,شلوغ ,خانم ,صحنه ,گلستانی ,خانم گلستانی

 " دو " ی سهیلا گلستانی را دیدم. اولین فیلم خانم گلستانی که تا حالا فقط میدانستم چند تایی فیلم بازی کرده است. به گمانم زود دوربین دست گرفته است این خانم . هرچند فیلم ساختن که پیر و جوان نمیشناسد. اتفاقا اگر زودتر شروع کنی، زودتر هم پیشرفت می کنی. اما دلم میخواهد که بگویم، سهیلا خانم کاش همان بازیگر دلپذیر باقی می ماندی.

 خلاصه که فیلم را اصلا دوست نداشتم. بس که صحنه هایش شلوغ بود. گاهی اذیت میکرد تماشاگر را این صحنه های شلوغ، بینهایت شلوغ. نمیدانم این حد شلوغی در فیلم نشانه چیست؟ طبقه اجتماعی، شخصیت یا بی سر و سامانی که نشانه هر چه که باشد باید حد و اندازه داشته باشد یا نه؟

 خسته کننده شده اند این فیلمهای اپارتمانی ایرانی که داخل اپارتمان یا یکی بنایی دارد و همه جا شلوغ است یا یکی اسباب کشی دارد و همه جا شلوغ است یا یکی قصد مهاجرت دارد و چوب حراج زده است به زندگیش و همه جا شلوغ است و هی اسباب و و سایل می برند و میاورند که به گمانم همه جا شلوغ است چون فیلمساز ملات کم اورده!

ادم با اتاق فیلم اتاقِ لنی ابراهامسون احساس بهتری دارد  تا با صحنه های این فیلم! مخصوصا ان صحنه غذا خوردن دور همی دور میز خانه فروغ ( مهرانه مهین ترابی ) انگار که همه به زور دور میز جمع شده اند که همه را به زور داخل قاب دوربین جا داده اند که والا به زور جا داده اند...

 و نام فیلم که به چه اشاره میکند؟ و پوستر فیلم که شاید کمی گولزنک باشد.

 ان ماشین جیپ قدیمی که بهمن ( پرویز پرستویی ) سوارش میشود. که دنده دو اش خراب است و فقط باید با دنده یک رانده شود. که سوار شدنش خطرناک است و ممکن است سرنشینانش را روانه کند ان دنیا. اب در دل ان ماشین تکان نمیخورد اما بیچاره پری خانم ( مهتاب نصیر پور با بازی خوبش ) همین طوری تالاپی از روی نردبان می افتد پایین و .... همین!

منبع اصلی مطلب : آرام تر
برچسب ها : فیلم ,شلوغ ,خانم ,صحنه ,گلستانی ,خانم گلستانی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : "دو " ی خانم گلستانی